śladowych ilości olejów mineralnych w produktach spożywczych

Ferrero gwarantuje, że wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla Konsumentów. Spełniają one całkowicie przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności we wszystkich krajach, w których są dostępne a w wielu przypadkach odpowiadają nawet bardziej restrykcyjnym wymaganiom.
Pomimo, że kwestia śladowych ilości olejów mineralnych w produktach spożywczych jest znana od kilku lat właściwym władzom i służbom jak i przemysłowi spożywczemu, nie istnieją obecnie żadne szczegółowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności, które by jej dotyczyły. Problem ten odnosi się do opakowań wszystkich rodzajów produktów żywnościowych: śladowe ilości olejów mineralnych występują praktycznie wszędzie w środowisku.
Wszystkie opakowania stosowane przez Ferrero spełniają obowiązujące przepisy związane z materiałami pozostającymi w kontakcie z żywnością. Stosując jednak zasady ciągłej poprawy, od 2013 r. Ferrero jest zaangażowane w proces analizowania wszystkich stosowanych materiałów opakowaniowych w celu zagwarantowania Konsumentom najlepszej jakości dostaw.

Drogi Rodzicu,

Stworzyliśmy tę stronę, aby Kinder mógł być bliżej Ciebie i Twojej rodziny.
Jednak w trosce o Twój spokój, sugerujemy, aby dzieci korzystały z tej strony wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody.

Dlatego też prosimy, abyś wprowadził swoją datę urodzenia.

Przeglądać tę stronę mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 12 rok życia lub posiadają zgodę rodzica.

Wpisz poprawną datę.