Od ponad 40 lat marka Kinder tworzy produkty o gwarantowanej jakości i niepowtarzalnym smaku – produkowane z myślą o dzieciach.

Drogi Rodzicu,

Stworzyliśmy tę stronę, aby Kinder mógł być bliżej Ciebie i Twojej rodziny.
Jednak w trosce o Twój spokój, sugerujemy, aby dzieci korzystały z tej strony wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody.

Dlatego też prosimy, abyś wprowadził swoją datę urodzenia.

Przeglądać tę stronę mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 12 rok życia lub posiadają zgodę rodzica.

Wpisz poprawną datę.

Historia Kinder
na świecie

Dzisiaj Szanowana i uwielbiana marka światowa.

W dzisiejszych czasach, marka Kinder jest dobrze znana w całej Europie i błyskawicznie rozwija się na całym świecie. Jesteśmy znani z różnorodności, jakości i innowacyjności naszych produktów. Bazując na 40 latach historii, Kinder jest jednak firmą spoglądającą w przyszłość, pewną, że jej najważniejsze wartości są ponadczasowe i nieograniczone geograficznie. Naszą misją jest wspomaganie rodziców w urozmaicaniu rozwoju ich dzieci radosnymi chwilami.

2001 Kinder Joy: niespodzianki nigdy się nie kończą.

Nie widzimy powodu, dla którego letnia pogoda miałaby przeszkadzać w czerpaniu przyjemności z pysznych produktów Kinder, szczególnie że można w nich znaleźć ekscytujące niespodzianki. Właśnie dlatego powstał Kinder Joy, unikalna przekąska: mleczny i kakaowo-orzechowy krem z dwiema chrupiącymi kuleczkami z wafelka oraz wspaniała zabawka w każdym opakowaniu.

1990 Kinder Bueno - unikalne połączenie kruchego wafelka, delikatnego kremu i aksamitnej czekolady

Przyzwyczajenia żywieniowe dzieci dorastających w latach dziewięćdziesiątych uległy zmianie. Odpowiedzią Michele Ferrero było stworzenie nowego, innowacyjnego produktu - Kinder Bueno batonika, którego unikalna kompozycja składników rozpieszcza swoim smakiem i daje moment prawdziwej przyjemności. Jest to batonik, który dzięki chrupiącemu wafelkowi, delikatnemu kremowi i aksamitnej mlecznej czekoladzie po prostu rozpływa się w ustach i już od lat pozostaje jedyny w swoim rodzaju.

1968 Rewolucja Kinder: więcej mleka, mniej kakao.

Z końcem lat sześćdziesiątych mamy zaczęły zwracać większą uwagę na sposób odżywiania swojej rodziny, a dzieci stały się bardziej wymagające. Michele Ferrero, założyciel marki Kinder, wziął sobie do serca te dwa fakty i opracował perfekcyjną recepturę przysmaku znanego wszystkim jako Kinder Czekolada. Stworzona z myślą o dzieciach, z najwyższej jakości składników, jest uwielbiana przez dzieci za wyjątkowy smak mlecznego nadzienia i czekolady. Mamy zaś doceniają każdy pojedynczo pakowany batonik, który stanowi idealną porcję smakołyku dla dziecka.

Wydarzenia ujęte na tej osi czasu opisują światową historię Kinder, a nie historię w poszczególnych krajach.