Kinder + Sport to program przygotowany przez Grupę Ferrero, w celu promowania aktywnego stylu życia. Czyni to poprzez zachęcanie do gier i zabaw ruchowych dzieci i młodzież. Projekt opiera się na głębokim przekonaniu, iż aktywny styl życia jest treningiem nie tylko dla ciała, ale również dla emocji oraz ważnym elementem edukacji w rozwoju dziecka. Dlatego też Kinder+Sport pracuje na rzecz promowania aktywności fizycznej wśród dzieci, by zapewnić im mnóstwo radosnych wspomnień.
Rdzeń aktywności Kinder+Sport został opracowany we współpracy z krajowymi i międzynarodowymi Federacjami Sportowymi odpowiedzialnymi za promowanie sportów oraz organizacje zarówno lokalnych, jak i globalnych wydarzeń.
Kinder+Sport jest projektem globalnym, obecnym w 27 krajach i szybko rozwijającym się na całym świecie. Ma on unikalną misję: udostępnić dzieciom na całym świecie możliwość aktywności fizycznej, jako łatwą i codzienną praktykę.

Kinder + Sport

Kinder +Sport ma na celu inspirowanie przyszłych pokoleń w kierunku rozwoju kultury fizycznej – jednego z elementów radosnego życia.

Drogi Rodzicu,

Stworzyliśmy tę stronę, aby Kinder mógł być bliżej Ciebie i Twojej rodziny.
Jednak w trosce o Twój spokój, sugerujemy, aby dzieci korzystały z tej strony wyłącznie po uzyskaniu Twojej zgody.

Dlatego też prosimy, abyś wprowadził swoją datę urodzenia.

Przeglądać tę stronę mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 12 rok życia lub posiadają zgodę rodzica.

Wpisz poprawną datę.